26 Ekim 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.663
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 232
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.824
ALMANYA FEDERASYON KUPASI
Preussen Münster
BAŞLAMADI 19:30
Hertha BSC Berlin
1860 Münih
BAŞLAMADI 19:30
Schalke 04
TSG 1899 Hoffenheim
BAŞLAMADI 19:30
Holstein Kiel
Babelsberg 03
BAŞLAMADI 19:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
BAŞLAMADI 21:00
Ingolstadt 04
Osnabrück
BAŞLAMADI 21:45
Freiburg
Nürnberg
BAŞLAMADI 21:45
Hamburger SV
Mainz 05
BAŞLAMADI 21:45
Arminia Bielefeld
ALMANYA REGİONALLİGA
Bahlinger SC
BAŞLAMADI 17:00
Hoffenheim II
FC Giessen
BAŞLAMADI 17:00
Kickers Offenbach
TSG Balingen
BAŞLAMADI 20:00
TuS Rot-Weiss Koblenz
Eltersdorf
BAŞLAMADI 20:00
Greuther Fürth II
Stuttgart II
BAŞLAMADI 20:00
FSV Frankfurt
FK Pirmasens
BAŞLAMADI 20:00
Hessen Kassel
Schott Mainz
BAŞLAMADI 20:00
FCA Walldorf
VfR Aalen
BAŞLAMADI 20:00
Ulm
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
Instituto
MS 2 - 2
Brown de Adrogue
Estudiantes de Rio Cuarto
MS 2 - 0
Deportivo Riestra
Temperley
MS 3 - 2
Belgrano
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
River Plate
MS 3 - 0
Argentinos Juniors
Independiente
MS 1 - 0
Union de Santa Fe
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
SVG Reichenau
BAŞLAMADI 11:30
SV Fügen
SV Wörgl
BAŞLAMADI 12:00
SV Innsbruck
Schwaz
BAŞLAMADI 15:00
Kufstein
Hall
BAŞLAMADI 16:00
Wacker Innsbruck II
Kitzbühel
BAŞLAMADI 17:00
SC Imst
SV Telfs
BAŞLAMADI 17:00
WSG Swarovski Tirol II
AVUSTURYA KUPASI
SV Lafnitz
BAŞLAMADI 12:30
Wolfsberger AC
SC Weiz
BAŞLAMADI 15:30
Austria Klagenfurt
B.A.E LİG KUPASI
Emirates
BAŞLAMADI 17:15
Al-Ain
BELÇİKA KUPASI
Oostende
BAŞLAMADI 21:00
Onhaye
RWD Molenbeek 47
BAŞLAMADI 21:30
Zulte Waregem
KV Mechelen
BAŞLAMADI 21:30
Union St.Gilloise
Royal Excel Mouscron
BAŞLAMADI 21:45
Standard Liege
BREZİLYA SERİE A
Atletico Goianiense
MS 2 - 0
Gremio
Palmeiras
MS 2 - 1
Sport Recife
BULGARİSTAN KUPASI
Lokomotiv 1929
BAŞLAMADI 15:00
Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofya
BAŞLAMADI 19:00
Septemvri Simitli
ÇEKYA KUPASI
Bohemians 1905
BAŞLAMADI 18:30
Vysocina Jihlava
DANİMARKA KUPASI
Fredericia
BAŞLAMADI 19:00
Hvidovre
Horsens
BAŞLAMADI 19:00
Vejle
EKVADOR PRİMERA
Deportivo Cuenca
MS 1 - 1
Deportivo Macara
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
PSM Makassar
BAŞLAMADI 11:15
TIRA Persikabo
PSIS Semerang
BAŞLAMADI 14:15
Persib Bandung
Persija Jakarta
BAŞLAMADI 16:45
Persebaya Surabaya
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
Ararat
BAŞLAMADI 12:45
FK Van
Sevan FC
BAŞLAMADI 14:00
FC Urartu
FAS PREMİER LİGİ
Olympique Khouribga
BAŞLAMADI 18:00
Rapide Oued Zem
Ittihad Tanger
BAŞLAMADI 20:15
Mouloudia Oujda
Raja Casablanca
BAŞLAMADI 22:30
FUS Rabat
FRANSA ULUSAL LİGİ
Avranches
BAŞLAMADI 20:00
Annecy
SC Cholet
BAŞLAMADI 20:00
Villefranche
FC Sete 34
BAŞLAMADI 20:00
Boulogne
Bourg-Peronnas
BAŞLAMADI 20:00
US Concarneau
Chateauroux
BAŞLAMADI 20:00
Chambly
GALLER LİG KUPASI
Haverfordwest
BAŞLAMADI 21:45
Cardiff Met University
Barry Town
BAŞLAMADI 21:45
Pontypridd Town AFC
Connahs Quay
BAŞLAMADI 21:45
Holywell Town
Bala Town
BAŞLAMADI 21:45
Newtown
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
Richards Bay
BAŞLAMADI 16:30
Pretoria Callies
Polokwane City
BAŞLAMADI 16:30
Jomo Cosmos
JDR Stars
BAŞLAMADI 16:30
Venda FC
HIRVATİSTAN KUPASI
Rudes
BAŞLAMADI 14:00
NK Osijek
Belisce
BAŞLAMADI 16:00
Hajduk Split
Sibenik
BAŞLAMADI 18:30
Slaven Belupo
HOLLANDA KUPASI
SteDoCo
BAŞLAMADI 19:45
Utrecht
Sparta Nijkerk
BAŞLAMADI 21:00
ADO Den Haag
ACV
BAŞLAMADI 21:00
Maastricht
Spakenburg
BAŞLAMADI 21:00
FC Dordrecht
Roda
BAŞLAMADI 21:00
Den Bosch
DVS 33
BAŞLAMADI 21:00
FC Eindhoven
PEC Zwolle
BAŞLAMADI 21:00
De Graafschap
Volendam
BAŞLAMADI 21:00
Emmen
Kozakken Boys
BAŞLAMADI 21:00
Telstar
ASWH
BAŞLAMADI 21:00
Heracles Almelo
NAC Breda
BAŞLAMADI 22:00
VVV Venlo
İNGİLTERE 1. LİGİ
Doncaster Rovers
BAŞLAMADI 21:45
Cambridge United
Wigan Athletic
BAŞLAMADI 21:45
Lincoln City
İNGİLTERE 2. LİGİ
Colchester United
BAŞLAMADI 21:45
Sutton United
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
Yate Town
BAŞLAMADI 21:45
Dover Athletic
İNGİLTERE LİG KUPASI
Queens Park Rangers
BAŞLAMADI 21:45
Sunderland
Chelsea
BAŞLAMADI 21:45
Southampton
Arsenal
BAŞLAMADI 21:45
Leeds United
İNGİLTERE TROPHY KUPASI
Gillingham
BAŞLAMADI 21:00
West Ham United U21
Rotherham United
BAŞLAMADI 21:00
Manchester City U21
Cheltenham Town
BAŞLAMADI 21:00
Chelsea U21
Milton Keynes Dons
BAŞLAMADI 21:00
Aston Villa U21
AFC Wimbledon
BAŞLAMADI 21:45
Crystal Palace U21
Ipswich Town
BAŞLAMADI 21:45
Colchester United
Oxford United
BAŞLAMADI 21:45
Tottenham Hotspur U21
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
Yeovil Town
BAŞLAMADI 21:45
Woking
Southend United
BAŞLAMADI 21:45
Dover Athletic
FC Halifax Town
BAŞLAMADI 21:45
Dagenham & Redbridge
Stockport County
BAŞLAMADI 21:45
Barnet
Wealdstone
BAŞLAMADI 21:45
Grimsby Town
Altrincham
BAŞLAMADI 21:45
Solihull Moors
King's Lynn Town
BAŞLAMADI 21:45
Boreham Wood
Chesterfield
BAŞLAMADI 21:45
Eastleigh
Notts County
BAŞLAMADI 21:45
Bromley
Maidenhead United
BAŞLAMADI 21:45
Wrexham
Aldershot Town
BAŞLAMADI 21:45
Weymouth
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
Hungerford Town
BAŞLAMADI 21:45
Havant & Waterlooville
Dorking Wanderers
BAŞLAMADI 21:45
Eastbourne Borough
Brackley Town
BAŞLAMADI 21:45
Alfreton Town
Boston United
BAŞLAMADI 21:45
York City
Slough Town
BAŞLAMADI 21:45
Bath City
Leamington
BAŞLAMADI 21:45
Farsley Celtic
Hereford
BAŞLAMADI 21:45
Kettering Town
Dulwich Hamlet
BAŞLAMADI 21:45
Maidstone United
Ebbsfleet United
BAŞLAMADI 21:45
Braintree Town
St.Albans City
BAŞLAMADI 21:45
Billericay
Chippenham Town
BAŞLAMADI 21:45
Hemel Hempstead Town
A.F.C. Fylde
BAŞLAMADI 21:45
Spennymoor Town
Chorley
BAŞLAMADI 21:45
Kidderminster Harriers
Southport
BAŞLAMADI 21:45
Darlington
A.F.C. Telford United
BAŞLAMADI 21:45
Guiseley
Chester
BAŞLAMADI 21:45
Gloucester City
Curzon Ashton
BAŞLAMADI 21:45
Gateshead
Welling United
BAŞLAMADI 21:45
Hampton & Richmond
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Greenock Morton
BAŞLAMADI 21:30
Partick Thistle
Inverness Ct
BAŞLAMADI 21:45
Arbroath
Dunfermline
BAŞLAMADI 21:45
Raith Rovers
Ayr United
BAŞLAMADI 21:45
Kilmarnock
Hamilton
BAŞLAMADI 21:45
Queen of South
İSPANYA LA LİGA
Deportivo Alaves
BAŞLAMADI 20:00
Elche
Espanyol
BAŞLAMADI 22:00
Athletic Bilbao
Villarreal
BAŞLAMADI 22:30
Cadiz
İSRAİL KUPASI
Tzeirey Taibe
BAŞLAMADI 14:00
Maccabi Tzur Shalom
Maccabi Tirat Hacarmel
BAŞLAMADI 14:00
Maccabi Jaffa
Maccabi Yavne FC
BAŞLAMADI 14:00
Kafr Qasim
MS Tira
BAŞLAMADI 14:00
Tzeirey Tira
Maccabi Shaarayim FC
BAŞLAMADI 14:00
Maccabi Bnei Raina
Hapoel Marmorek
BAŞLAMADI 14:00
Hapoel Bikat Hayarden
Bnei Eilat
BAŞLAMADI 14:00
Hapoel Kfar Saba
Ahva Kafr Manda
BAŞLAMADI 14:00
Maccabi Ironi Ashdod
Rubi Shapira
BAŞLAMADI 14:00
Ironi Tiberias
Hapoel Ramat Gan
BAŞLAMADI 19:40
Beitar Tel Aviv
Hapoel Acre
BAŞLAMADI 19:45
Hapoel Ramat Hasharon
Maccabi Ahi Nazareth
BAŞLAMADI 19:50
Hapoel Raanana
Sektzia Nes Tziona
BAŞLAMADI 20:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
İSVEÇ 2. LİGİ
Karlshamn
BAŞLAMADI 21:00
Sölvesborgs GoIF
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Helsingborg
BAŞLAMADI 20:00
Gais
Trelleborg
BAŞLAMADI 20:00
AFC Eskilstuna
İSVİÇRE KUPASI
Aarau
BAŞLAMADI 20:00
Lausanne
Biel Bienne
BAŞLAMADI 21:00
FC Stade Ls Ouchy
Yverdon
BAŞLAMADI 21:15
Zurich
İTALYA SERİE A LİGİ
Spezia
BAŞLAMADI 19:30
Genoa
Venezia
BAŞLAMADI 19:30
Salernitana
Milan
BAŞLAMADI 21:45
Torino
KATAR YILDIZLAR LİGİ
Al Rayyan
BAŞLAMADI 17:20
Al Sailiya
Umm Salal
BAŞLAMADI 17:20
Al Sadd
Al Gharrafa
BAŞLAMADI 19:35
Al-Khor
KUZEY İRLANDA LİG KUPASI
Portadown
BAŞLAMADI 21:45
Ballinamallard United
Ards
BAŞLAMADI 22:00
Cliftonville
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
Dungannon Swifts
BAŞLAMADI 21:45
Crusaders
MISIR 1. LİGİ
Arab Contractors SC
BAŞLAMADI 16:00
El Sharkia Lel Dokhan
El Gouna
BAŞLAMADI 18:30
Ceramica Cleopatra
Zamalek
BAŞLAMADI 21:00
ENPPI
NON LİG PREMİER
Hartley Wintney F.C.
BAŞLAMADI 21:30
Metropolitan Police
Witton Albion
BAŞLAMADI 21:45
Atherton Collieries
Yate Town
ERT 0 - 0
Farnborough Town
Hayes&Yeading Utd.
BAŞLAMADI 21:45
Salisbury City
Biggleswade Town
BAŞLAMADI 21:45
Leiston
Nuneaton Borough
BAŞLAMADI 21:45
Alvechurch
Royston Town
BAŞLAMADI 21:45
Banbury United
Poole Town
BAŞLAMADI 21:45
Truro City
Wimborne Town
BAŞLAMADI 21:45
Merthyr Town
Chesham United
BAŞLAMADI 21:45
Beaconsfield SYCOB
Harrow Borough
BAŞLAMADI 21:45
Gosport Borough
Stratford Town
BAŞLAMADI 21:45
AFC Rushden & Diamonds
Tamworth
BAŞLAMADI 21:45
Hitchin Town
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
Guairena FC
MS 0 - 2
Cerro Porteno
POLONYA KUPASI
Unia Skiernewice
BAŞLAMADI 14:30
Lech Poznan
Lechia Zielona Gora
BAŞLAMADI 14:30
Arka Gdynia
Swit Nowy Dwor
BAŞLAMADI 16:45
Lechia Gdansk
KKS 1925 Kalisz
BAŞLAMADI 19:00
Rakow Czestochowa
PORTEKİZ LİG KUPASI
Santa Clara
BAŞLAMADI 21:00
Porto
Sporting Lizbon
BAŞLAMADI 23:15
Famalicao
ROMANYA KUPASI
ACSO Filiasi
BAŞLAMADI 15:00
AFC Hermannstadt
Gaz Metan Medias
BAŞLAMADI 18:00
Chindia Targoviste
Dinamo Bükreş
BAŞLAMADI 21:00
FC Arges Pitesti
RUSYA KUPASI
FK Orenburg
BAŞLAMADI 15:00
Dinamo Moskova
Metallurg Lipetsk
BAŞLAMADI 17:00
CSKA Moskova
SLOVAKYA KUPASI
Zeleziarne Podbrezova
BAŞLAMADI 18:00
Spartak Trnava
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
Univ. Concepcion
MS 0 - 2
San Luis de Quillota
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Curico Unido
MS 1 - 1
Unión La Calera
Cobresal
BAŞLAMADI 17:00
O'Higgins
UKRAYNA KUPASI
Metalist 1925 Kharkiv
BAŞLAMADI 19:30
Olexandria
UMMAN LİGİ
Oman FC
BAŞLAMADI 15:50
Dhofar
Bahla
BAŞLAMADI 17:00
Al Suwaiq
Al Ittehad
BAŞLAMADI 18:30
Al Musannah SC
Al-Rustaq
BAŞLAMADI 18:30
Al Nasr
YUNANİSTAN KUPASI
Kifisia
BAŞLAMADI 00:00
Apollon Smyrni
Anagenisi Karditsa
BAŞLAMADI 15:00
Kalithea
Levadiakos
BAŞLAMADI 15:00
Asteras Tripolis
Larisa
BAŞLAMADI 17:15
Pas Giannina
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI
MKE Ankaragücü
BAŞLAMADI 13:00
Somaspor
Eyüpspor
BAŞLAMADI 14:00
Bucaspor 1928
Akhisarspor
BAŞLAMADI 14:00
Bergama Belediyespor
Beypiliç Boluspor
BAŞLAMADI 14:00
Çarşambaspor
Amed Sportif Faaliyetler
BAŞLAMADI 14:00
Tarsus İdman Yurdu
Altay
BAŞLAMADI 15:30
Belediye Derincespor
Yılport Samsunspor
BAŞLAMADI 18:00
Karatay Termal 1922 Konyaspor
Adanaspor
BAŞLAMADI 20:45
Adıyaman FK

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL